Weidmüller MetalliCard

Šobrīd jebkurai kvalitatīvi gan izgatavotai ierīcei, gan izbūvētām kabeļu līnijām vai elektrosadalnēm, gan arī hidro un pneimo cauruļvadu sistēmām ir būtiski veikt to apzīmēšanu dabā atbilstoši dokumentācijai. Parasti apzīmējumu izgatavošanā kā pamatmateriāls tiek izmantota plastmasa. Šim materiālam tomēr ir savi trūkumi, kā sala neizturība, ķīmiska nenoturība, paaugstināta temperatūra, utt., tādēļ praksē bieži apzīmējumi tiek drukāti vai kā citādi uznesti uz metāla, bet arī šim risinājumam ir vairāki trūkumi, tādi kā augsta cena, ilgs izgatavošanas laiks, masveida pasūtījumu partijas. Vācu ražotājs Weidmüller ir nācis klajā ar inovatīvo MetalliCard, kas ļauj jums drukāt apzīmējumus uz alumīnija vai nerūsējošā tērauda. Metalli-Cards tiek drukāts ar rūpniecisko tintes printeri PrintJet PRO. Vienkārša un ērta programmatūra ļauj Jums sagatavot drukājamo informāciju gan izveidojot pilnīgi jaunas krāsu grafikas, burtus, ciparus, simbolus, apzīmējumus,
gan importējot tekstus, bildes un citu informāciju no ikdienā plaši lietotiem formātiem, kā MS Excel, MS Word, grafikas formāti .jpg, .tif un citi.

MetalliCard apdrukai ir daudz ieguvumu:
• Pilna krāsu druka ar izšķirtspēju līdz 1200 dpi
• Izcila, daudzu gadu noturība pret eļļām, šķīdinātājiem un ķīmiskam vielām
• Ilgstoša noturība UV starojuma ietekmē
• Lieliska sala un karstuma noturība
• Noturība pret jūras ūdens un vides iedarbību
• Vidi saudzējošas uz ūdens bāzes veidotas tintes
Weidmüller ir veicis apdrukas noturības testus dažādām vidēm, bet ja pasūtītājam ir nepieciešama papildus pārbaude
konkrētai videi, kura ir plānots izmantot apdrukātos apzīmējumus, rūpnīca var veikt noturības testus šai konkrētai videi.
Viens no būtiskākajiem ieguvumiem ir iespēja drukāt apzīmējuma plāksnītes pat vienā eksemplārā ar individuāli sagatavotu informāciju, pie kam izmaksas ir daudz zemākas, kā līdz šim tirgū piejamiem piedavājumiem, kur vēl piedevām ir ilgs pasūtījuma izpildes laiks un augsta cena. MetalliCard izdrukas laiks ir tikai dažas minūtes, gan drukai uz alumīnija, gan uz nerūsējošā tērauda!
Lai gan sākotnēji Weidmüller MetalliCard tika izstrādāts pielietošanai elektrosadalņu apzīmējumu drukā un kabeļu apzīmējumiem, tad šobrīd MetalliCard tiek izmantotas daudzās citas rūpniecības nozarēs un pielietojumos, kā:
• Visdažādāko ierīču informācijas plāksnītes
• Elektrodzinēju marķēšanas plāksnes
• Nerūsējoša tērauda risinājums tiek plaši pielietots pārtikas rūpniecībā, ražošanas līnijās
• Informācijas plāksnītes, elektrovadu un cauruļvadu marķēšanai paaugstinātas temperatūras iekārtās
• Informācijas plāksnītes, elektrovadu un cauruļvadu marķēšanai saldēšanas sistēmās
• Kuģu iekārtu un sistēmu marķēšanā
• Avio ierīču, paneļu un sistēmu marķēšanā
Weidmüller MetalliCard druku ir iespējams veikt iegādājoties printeri PrintJet Pro, ja apjomi nav lieli, tad apdrukas
pakalpojumu ir iespējams saņemt pie uzņēmumiem, kuru rīcība ir šis printeris. Līdz MetalliCard parādīšanās tirgū, šo printerus galvenokārt izmantoja apzīmējumu drukai uz plastmasa apzīmējumu plāksnēm. Arī apdruka uz plastmasas materiāla nodrošina ļoti augstu noturību pret UV stariem, eļļām un šķīdinātājiem. Weidmüller piedāvājumāir vairāk kā 240 dažāda veida apzīmējumu risinājumi kabeļiem un vadiem, ierīcēm, savienotājspailēm un citiem pielietojumiem.